Redukcja kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej jest skomplikowana, a w rzeczywistości bez dokładnych danych o strukturze i precyzyjnym rozkładzie zużycia w czasie jest w zasadzie niemożliwa.
 

AKTUALNOŚCI

OVOPOL Sp. z o.o. będzie współpracować z FreeEn.

OVOPOL Sp. z o. o. której historia sięga od roku 1951 i nieprzerwanie funkcjonuje aż do dziś zdecydowała się na współpracę z FreeEn. System informatyczny FReeEN zostanie wdrożony w zakresie głównych przyłączy: energii elektrycznej, gazu oraz wody. Takie rozwiązanie pozwoli zakładowi dokładnie kontrolować wszystkie cenne media oraz zapobiegać w przyszłości wszelkim przekroczeniom podczas wprowadzanych stopni zasilania. Firma FreeEn reprezentuje również OVOPOL Sp. z o.o. w prowadzonym obecnie postępowaniu administracyjnym przez Urząd Regulacji Energetyki w sprawie wymierzenia OVOPOL kary pieniężnej z tytułu naruszenia przez przedsiębiorcę obowiązku stosowania się do ograniczeń w dostarczaniu i poborze en. elektrycznej.

 
 
powrót do listy    do góry
 

Pliki do pobrania

 

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS

Audyt efektywności energetycznej – opracowanie zawierające analizę zużycia energii oraz określające stan techniczny obiektu, urządzenia technicznego lub instalacji, zawierające wykaz przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej tych obiektów, urządzeń lub instalacji, a także ocenę ich opłacalności ekonomicznej i możliwej do uzyskania oszczędności energii.
więcej