Redukcja kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej jest skomplikowana, a w rzeczywistości bez dokładnych danych o strukturze i precyzyjnym rozkładzie zużycia w czasie jest w zasadzie niemożliwa.
 

AKTUALNOŚCI

FreeEn Sp. z o.o. podpisał kolejną umowę na wdrożenie systemu informatycznego FReeEN_1.3.

Firma „Poli-Eco Tworzywa Sztuczne” Sp. z o.o. – jeden z największych europejskich producentów wyrobów wykończeniowych z PCW – zdecydowała się na wdrożenie systemu informatycznego FreeEN_1.3. realizującego proces zarządzania energią elektryczną. Dzięki niemu „Poli – Eco Tworzywa Sztuczne” Sp. z o.o. pozyska precyzyjną wiedzę z zakresu charakterystyki poboru energii elektrycznej co przyczyni się do pozyskania dodatkowych oszczędności w firmie.      

„Poli-Eco Tworzywa Sztuczne” Sp. z o.o. jest kolejną firmą, która przy współpracy z FreeEn Sp. z o.o., realizuje działania ukierunkowane na redukcje zużycia energii, celem zwiększenia efektywności energetycznej przedsiębiorstwa.  


 
 
powrót do listy    do góry
 

Pliki do pobrania

 

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS

Audyt efektywności energetycznej – opracowanie zawierające analizę zużycia energii oraz określające stan techniczny obiektu, urządzenia technicznego lub instalacji, zawierające wykaz przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej tych obiektów, urządzeń lub instalacji, a także ocenę ich opłacalności ekonomicznej i możliwej do uzyskania oszczędności energii.
więcej