Redukcja kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej jest skomplikowana, a w rzeczywistości bez dokładnych danych o strukturze i precyzyjnym rozkładzie zużycia w czasie jest w zasadzie niemożliwa.
 

AKTUALNOŚCI

Są już kolejne sukcesy w Urzędzie Regulacji Energetyki !

Dzięki współpracy i roli firmy FreeEn jako przedstawiciela w postępowaniach Urzędu Regulacji Energetyki (URE) przeciwko Odbiorcom, którzy nie dostosowali się do wprowadzonych (w sierpniu 2015 roku) ograniczeń w dostarczaniu i poborze energii elektrycznej – część z nich otrzymała już oficjalne powiadomienia o umorzeniu w całości postępowania administracyjnego. Tym samym firma WKG spółka z ograniczoną odpowiedzialnością nie musi się martwić karą pieniężną.
 
 
powrót do listy    do góry
 

Pliki do pobrania

 

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS

Audyt efektywności energetycznej – opracowanie zawierające analizę zużycia energii oraz określające stan techniczny obiektu, urządzenia technicznego lub instalacji, zawierające wykaz przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej tych obiektów, urządzeń lub instalacji, a także ocenę ich opłacalności ekonomicznej i możliwej do uzyskania oszczędności energii.
więcej