Redukcja kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej jest skomplikowana, a w rzeczywistości bez dokładnych danych o strukturze i precyzyjnym rozkładzie zużycia w czasie jest w zasadzie niemożliwa.
 

AKTUALNOŚCI

Pierwsze audyty energetyczne już zrobiliśmy

FreeEn jako niezależny podmiot, posiadający wiedzę oraz doświadczenie zawodowe i ekspert w dziedzinie energetyki, wykonał audyt energetyczny dla dwóch zakładów produkcyjnych firmy NOVOL sp. z o. o. Czasu na złożenie oświadczenia do Urzędu Regulacji Energetyki o wykonaniu obowiązkowego audytu energetycznego już niestety coraz mniej. Przypominamy, że każdemu "Dużemu Przedsiębiorcy" za niedotrzymanie terminu jego złożenia grozi kara do 5% rocznego obrotu.
 
 
powrót do listy    do góry
 

Pliki do pobrania

 

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS

Audyt efektywności energetycznej – opracowanie zawierające analizę zużycia energii oraz określające stan techniczny obiektu, urządzenia technicznego lub instalacji, zawierające wykaz przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej tych obiektów, urządzeń lub instalacji, a także ocenę ich opłacalności ekonomicznej i możliwej do uzyskania oszczędności energii.
więcej