Redukcja kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej jest skomplikowana, a w rzeczywistości bez dokładnych danych o strukturze i precyzyjnym rozkładzie zużycia w czasie jest w zasadzie niemożliwa.
 

AKTUALNOŚCI

Największy producent etykiet i taśm samoprzylepnych w Polsce firma Natalii Sp. z o.o. będzie kontrolować media w systemie FReeEN.

Natalii Sp. z o.o., jako jedna z pierwszych firm w Polsce i Europie Wschodniej zaczynających od produkcji etykiet IML, zawarła umowę współpracy z FreeEn w zakresie zarządzania energią elektryczną oraz gazem. System informatyczny FReeEN zostanie wdrożony na głównych przyłączach energii elektrycznej oraz gazu, jak również w newralgicznych miejscach na produkcji.   
 
 
powrót do listy    do góry
 

Pliki do pobrania

 

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS

Audyt efektywności energetycznej – opracowanie zawierające analizę zużycia energii oraz określające stan techniczny obiektu, urządzenia technicznego lub instalacji, zawierające wykaz przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej tych obiektów, urządzeń lub instalacji, a także ocenę ich opłacalności ekonomicznej i możliwej do uzyskania oszczędności energii.
więcej