Redukcja kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej jest skomplikowana, a w rzeczywistości bez dokładnych danych o strukturze i precyzyjnym rozkładzie zużycia w czasie jest w zasadzie niemożliwa.
 

AKTUALNOŚCI

Funkcja „prognozowania” i „grafikowania” nowe funkcjonalności w systemie informatycznym FReeEN

Już od 1 stycznia 2015 r. dla wszystkich naszych Klientów dostępne będą dwie nowe funkcjonalności: „prognozowanie” i „grafikowanie” zakontraktowane energii. Specjalna oś trendu informować będzie użytkowników systemu ile energii zostanie zużytej na koniec kontraktu (już po pierwszym dniu jego rozpoczęcia) oraz, na jakim etapie kontaktu energii się znajdujemy (czy zostanie zużyte więcej energii niż jest to zakontraktowane, czy może jest jeszcze duży zapas w stosunku do ilości energii w kontrakcie i pozostałego czasu do końca kontraktu). 

 
 
powrót do listy    do góry
 

Pliki do pobrania

 

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS

Audyt efektywności energetycznej – opracowanie zawierające analizę zużycia energii oraz określające stan techniczny obiektu, urządzenia technicznego lub instalacji, zawierające wykaz przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej tych obiektów, urządzeń lub instalacji, a także ocenę ich opłacalności ekonomicznej i możliwej do uzyskania oszczędności energii.
więcej