Redukcja kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej jest skomplikowana, a w rzeczywistości bez dokładnych danych o strukturze i precyzyjnym rozkładzie zużycia w czasie jest w zasadzie niemożliwa.
 

AKTUALNOŚCI

Jesień pełna nagród.

Od ważnego wydarzenia rozpoczął się dla FreeEn czwarty kwartał 2014 roku.Firma została laureatem 3 nagrody w organizowanym przez Zachodnią Izbę Przemysłowo Handlową konkursie LUBUSKI LIDER BIZNESU. Dla firmy to ogromna przyjemność i satysfakcja tym bardziej, że już po raz drugi FreeEn została laureatem tego prestiżowego lauru.
Nagrody zostały wręczone podczas uroczystej gali , która odbyła się 15 września w Filharmonii Gorzowskiej.
Na tym nie koniec.  
FreeEn otrzymała również wyróżnienie Ministra Gospodarki w konkursie Lider Informatyki 2014 za innowacyjne zastosowanie technologii teleinformatycznych w gospodarce.
To dla nas ogromny zaszczyt i dowód, że kierunek jaki obraliśmy jest właściwy.
Konkurs, pod patronatem Ministerstwa Gospodarki, już po raz osiemnasty zorganizował wydawca miesięcznika Computerworld Polska a uroczysta gala odbyła się w Warszawie w teatrze Palladium.


 
 
powrót do listy    do góry
 

Pliki do pobrania

 

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS

Audyt efektywności energetycznej – opracowanie zawierające analizę zużycia energii oraz określające stan techniczny obiektu, urządzenia technicznego lub instalacji, zawierające wykaz przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej tych obiektów, urządzeń lub instalacji, a także ocenę ich opłacalności ekonomicznej i możliwej do uzyskania oszczędności energii.
więcej