Redukcja kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej jest skomplikowana, a w rzeczywistości bez dokładnych danych o strukturze i precyzyjnym rozkładzie zużycia w czasie jest w zasadzie niemożliwa.
 

AKTUALNOŚCI

Nowy krok w rozwoju portfolio produktów FREEEN (współpraca z ORANGE)

Współpraca branży energetycznej, gazowej i telekomów jest kwestią czasu. To nie droga do oligopolu ale praktyczne działania służące z jednej strony do wzrostu wartości sprzedaży dystrybutorów mediów a z drugiej do ułatwienia życia konsumentom.
 
Żeby jednak ta ścieżka rozwoju mogła zafunkcjonować potrzebne są narzędzia.
 
FREEEN rozpoczął współpracę z liderem rynku telekomunikacyjnego w Polsce firmą ORANGE i udostępnił swoje oprogramowanie w celu realizacji projektu mającego na celu wsparcie procesu zarządzania mediami w ORANGE.
Obie firmy deklarują, że to początek współpracy, której głównym celem jest pozyskanie zasobów pozwalających w pełni wykorzystać możliwości jednoczesnej sprzedaży usług telekomunikacyjnych, energii i gazu.


 
 
powrót do listy    do góry
 

Pliki do pobrania

 

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS

Audyt efektywności energetycznej – opracowanie zawierające analizę zużycia energii oraz określające stan techniczny obiektu, urządzenia technicznego lub instalacji, zawierające wykaz przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej tych obiektów, urządzeń lub instalacji, a także ocenę ich opłacalności ekonomicznej i możliwej do uzyskania oszczędności energii.
więcej