Redukcja kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej jest skomplikowana, a w rzeczywistości bez dokładnych danych o strukturze i precyzyjnym rozkładzie zużycia w czasie jest w zasadzie niemożliwa.
 

AKTUALNOŚCI

System SMART CITY w Zielonej Górze

Inteligentne miasto (Smart City) to idea ukierunkowana na to, by miasta były zarządzane w sposób nowoczesny, oszczędny i efektywny. Zielona Góra to miasto z ogromnym potencjałem i aby go wykorzystać konieczne jest współdziałanie ludzi, infrastruktury i technologii. To zadanie trudne i ambitne ale konieczne w sytuacji gdy miasto chce dbać o poprawę komfortu życia swoich mieszkańców i otaczające ich środowisko naturalne. Dlatego tym bardziej cieszymy się, że FREEEN został wybrany na partnera w realizacji idei Smart City.
Na mocy zawartej umowy pomiędzy miastem Zielona Góra a FREEEN Sp. z o.o. , FREEEN będzie świadczył przez okres 3 lat usługę konsultingową polegającą na  wsparciu gospodarki energetycznej miasta Zielona Góra z wykorzystaniem systemu informatycznego monitorującego zużycie energii elektrycznej w strategicznych jednostkach miejskich. Dodatkowym zadaniem firmy FREEEN jest realizacja procedury zakupu energii elektrycznej na lata kolejne dla Urzędu Miasta Zielona Góra, Gminy Sulechów, Gminy Świebodzin, Gminy Zielona Góra.


 
 
powrót do listy    do góry
 

Pliki do pobrania

 

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS

Audyt efektywności energetycznej – opracowanie zawierające analizę zużycia energii oraz określające stan techniczny obiektu, urządzenia technicznego lub instalacji, zawierające wykaz przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej tych obiektów, urządzeń lub instalacji, a także ocenę ich opłacalności ekonomicznej i możliwej do uzyskania oszczędności energii.
więcej