Redukcja kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej jest skomplikowana, a w rzeczywistości bez dokładnych danych o strukturze i precyzyjnym rozkładzie zużycia w czasie jest w zasadzie niemożliwa.
 

AKTUALNOŚCI

FreeEn Sp. z o.o. jako Niezależny Operator Pomiarów w LINPAC Packaging Production Sp. z o.o.

Producent opakowań firma LINPAC Packaging Production Sp. z o.o. rozwiązał kluczowy problem zmonopolizowanego prawa do posiadania danych o energii (wielkość i profil zapotrzebowania na energię i moc) przez Operatora Systemów Dystrybucyjnych (OSD). System informatyczny FReeEN pozwolił firmie LINPAC uniezależnić się od lokalnego OSD i dał dostęp do informacji (on-line) o zużyciu en. elektrycznej, dzięki temu firma dysponuje pełną wiedzą pozwalającą prowadzić działania w zakresie bardziej efektywnego wykorzystania energii.    


 
 
powrót do listy    do góry
 

Pliki do pobrania

 

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS

Audyt efektywności energetycznej – opracowanie zawierające analizę zużycia energii oraz określające stan techniczny obiektu, urządzenia technicznego lub instalacji, zawierające wykaz przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej tych obiektów, urządzeń lub instalacji, a także ocenę ich opłacalności ekonomicznej i możliwej do uzyskania oszczędności energii.
więcej