Redukcja kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej jest skomplikowana, a w rzeczywistości bez dokładnych danych o strukturze i precyzyjnym rozkładzie zużycia w czasie jest w zasadzie niemożliwa.
 

AKTUALNOŚCI

FreeEn Sp. z o.o. zaproszony przez Burmistrza Międzyrzecza – Tadeusza Dubickiego - na konferencję gospodarczą międzyrzeckich przedsiębiorców.

FreeEn Sp. z o.o. zaproszony przez Burmistrza Międzyrzecza – Tadeusza Dubickiego - na konferencję gospodarczą międzyrzeckich przedsiębiorców.

W Międzyrzeckim Ośrodku Kultury odbyła się konferencja gospodarcza dla międzyrzeckich przedsiębiorców i osób prowadzących działalność gospodarczą na terenie Gminy Międzyrzecz. Michał Dziudziel Wiceprezes ds. rozwoju został zaproszony na konferencję przez Burmistrza Międzyrzecza Tadeusza Dubickiego. W swoim wystąpieniu mówił o tym jak oszczędzać w firmach zużycie energii.

Całość sprawozdania z konferencji na stronie Gminy Międzyrzecz:

http://www.miedzyrzecz.pl/content.php?sid=eb26208e42282377592b6d44318e4be1&tr=cl&cms_id=1187&p=&lang=pl


 
 
powrót do listy    do góry
 

Pliki do pobrania

 

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS

Audyt efektywności energetycznej – opracowanie zawierające analizę zużycia energii oraz określające stan techniczny obiektu, urządzenia technicznego lub instalacji, zawierające wykaz przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej tych obiektów, urządzeń lub instalacji, a także ocenę ich opłacalności ekonomicznej i możliwej do uzyskania oszczędności energii.
więcej