Redukcja kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej jest skomplikowana, a w rzeczywistości bez dokładnych danych o strukturze i precyzyjnym rozkładzie zużycia w czasie jest w zasadzie niemożliwa.
 

AKTUALNOŚCI

FreeEn Sp. z o.o. przygotuje Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzonkowie do zakupu energii elektrycznej w przyszłości.

W ramach podpisanej umowy pracownicy firmy FreeEn przygotowują Wojewódzki Ośrodek Sportu i Rekreacji w Drzonkowie do swobodnego zakupu energii elektrycznej w kolejnych latach. Wszystkie układy pomiarowo-rozliczeniowe zostaną przebudowane zgodnie z wymaganiami TPA, aby w przyszłości przygotować przetarg na zakup i dystrybucję en. elektrycznej.  


 
 
powrót do listy    do góry
 

Pliki do pobrania

 

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS

Audyt efektywności energetycznej – opracowanie zawierające analizę zużycia energii oraz określające stan techniczny obiektu, urządzenia technicznego lub instalacji, zawierające wykaz przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej tych obiektów, urządzeń lub instalacji, a także ocenę ich opłacalności ekonomicznej i możliwej do uzyskania oszczędności energii.
więcej