Redukcja kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej jest skomplikowana, a w rzeczywistości bez dokładnych danych o strukturze i precyzyjnym rozkładzie zużycia w czasie jest w zasadzie niemożliwa.
 

AKTUALNOŚCI

FreeEn Sp. z o.o. przygotuje i przeprowadzi przetarg na zakup i dystrybucję energii elektrycznej na rok 2012 dla jednostek organizacyjnych Starostwa Powiatowego w Międzyrzeczu.

Na zlecenie Starostwa Powiatowego w Międzyrzeczu pracownicy FreeEn przygotują i przeprowadzą dwa oddzielne postępowania przetargowe dla prawie 20 jednostek organizacyjnych podległych Starostwu: na zakup i dystrybucję en. elektrycznej. Starostwo Powiatowe w Międzyrzeczu jest kolejną jednostką sektora publicznego, która powierzyła firmie FreeEn zadanie pozyskania oszczędności przy zakupie en. elektrycznej.     

 
 
powrót do listy    do góry
 

Pliki do pobrania

 

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS

Audyt efektywności energetycznej – opracowanie zawierające analizę zużycia energii oraz określające stan techniczny obiektu, urządzenia technicznego lub instalacji, zawierające wykaz przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej tych obiektów, urządzeń lub instalacji, a także ocenę ich opłacalności ekonomicznej i możliwej do uzyskania oszczędności energii.
więcej