Redukcja kosztów związanych ze zużyciem energii elektrycznej jest skomplikowana, a w rzeczywistości bez dokładnych danych o strukturze i precyzyjnym rozkładzie zużycia w czasie jest w zasadzie niemożliwa.
 

AKTUALNOŚCI

NOVOL Sp. z o.o. producent wyrobów dla lakiernictwa samochodowego, materiałów do produkcji kompozytów i chemii budowlanej wdraża system FReeEN.

Firma NOVOL, której produkty trafiają do odbiorców z państw Europy Zachodniej i Wschodniej, Azji, na Bliski Wschód oraz do Afryki – zdecydowała się na stałą współpracę z FreeEn podpisując umowę na doradztwo i monitoring e. elektrycznej. Kluczowe, dla zakładu produkcyjnego,  miejsca zostaną opomiarowane dzięki czemu dyrekcja i kierownictwo zakładu pozyska raporty i analizy poboru en. elektrycznej w wybranych godzinach pracy. Doradztwo i monitoring energii w firmie NOVOL realizowane będzie dzięki kolejnej wersji aplikacji internetowej FReeEN.  

 
 
powrót do listy    do góry
 

Pliki do pobrania

 

MASZ PYTANIE? NAPISZ DO NAS

Audyt efektywności energetycznej – opracowanie zawierające analizę zużycia energii oraz określające stan techniczny obiektu, urządzenia technicznego lub instalacji, zawierające wykaz przedsięwzięć służących poprawie efektywności energetycznej tych obiektów, urządzeń lub instalacji, a także ocenę ich opłacalności ekonomicznej i możliwej do uzyskania oszczędności energii.
więcej